Сайт газеты

Вторник, 16 июля 2019 11:15

Листи в редакцію

Автор: 

Подвійне донарахування

  Доброго дня, газета «Неделя». Хочу з вашою допомогою звернутись до людей. Мова піде про донарахування кубів за газ, яке іменується приведенням газу до стандартних умов. Справа в тому, що деякі лічильники вже одразу налаштовані на це. З таким я стикнувся особисто.
  Не так давно мені встановили новий лічильник. Згодом почались донарахування кубів за газ. Я почав вивчати питання, і виявилось, що мій новий лічильник уже сам намотує куби з урахуванням усіх стандартних умов. Це залежить від марки облікового приладу. І кожен повинен для себе розібратись, який у нього лічильник.
  Виходить, що у мене і лічильник враховує стандартні умови, і газова компанія щомісяця нараховує додаткові куби. Через особистий кабінет звернувся у «Сумигаз Збут», вказавши марку свого лічильника. Мені відповіли, що дійсно, донараховувати вони мені нічого не повинні, бо лічильник сучасний, і одразу в ньому все запрограмовано. Але коли попросив зробити мені перерахунок за 3 попередні місяці, то компанія відмовила, мовляв по-новому будуть нараховувати газ з дня звернення. Тому, шановні споживачі, не ведіться одразу на всі донарахування кубів за газ. Компанії-монополісти саме і розраховують на необізнаність людей, а від цього залежить їх прибуток, а наші – витрати. Можливо, і у вас чи в рідних стоїть сучасний новий лічильник, а ви навіть не знаєте, що донараховувати куби газовики не повинні!

Анатолій П.

Прочитано 120 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version