Сайт газеты

Среда, 17 июля 2019 09:46

У село на дискотеку

Автор: 

У Глухівському і сусідніх районах у розпалі Дні сіл (ФОТО)

  У Сліпороді, Дунайці, Білокопитовому, Годунівці, Суходолі, Кучерівці, Іващенковому вже відгуляли, інші готуються. День рідного села – одне з найголовніших свят у році. Люди завжди із завмиранням серця чекають на нього, бо тут вони росли, жили, вчились, працювали, дружили та кохали. І кожен знає один одного. Тут немає людей, з якими можна дозволити собі не привітатись на вулиці. Як би там не було, село – це одна велика сім’я, тому і гуляють день своєї малої батьківщини разом. Малечі ставлять атракціони, пригощають солодощами, зрілі майстри і майстрині демонструють свої роботи, молодь змагається у спорті та чекає на вечірню дискотеку. Для всіх місцеві аматори готують колоритний концерт, подекуди намагаються запросити приїжджих артистів.
  – Живу в Білокопитовому вже 33 роки. Ніколи не було бажання звідси поїхати, бо поряд зі мною знаходяться рідні люди, які завжди допоможуть. Дуже люблю своє мальовниче село, тут багато молоді та дітей. Сподіваюсь, що воно й надалі буде процвітати, - говорить Марина.
  За сумлінну працю, активну участь у громадському житті сіл, вагомий внесок у розвиток громад жителі населених пунктів були відзначені грамотами від керівників району, ОТГ, до вітань приєднувався народний депутат України Андрій Деркач.
  Подяки отримували господарі найкращих обійсть, найстаріші мешканці села, подружні пари, які прожили рекордну кількість років у шлюбі. Дякували люди і місцевим освітянам, медикам, працівникам культури, спортсменам, а також представникам агрокомпаній, які підтримують соціальну сферу.

Фоторепортаж Віталія Трохименка, НЕДЕЛЯ

Прочитано 284 раз Последнее изменение Среда, 17 июля 2019 12:18

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version