Сайт газеты

Понедельник, 22 июля 2019 12:34

Найняв кілершу

Автор: 

У Сумах молодик замовив убивство батька

  Подія сталася в Cумах 10 липня. Новина про те, що невідома жінка в приміщенні однієї з будівель стріляла в місцевого підприємця та його 15-річну доньку, миттєво набула суспільного розголосу. Постраждалих з численними пораненнями доправили до лікарні, а поліцейські кваліфікували подію як замах на вбивство.
  Стрілком виявилась 19-річна жителька одного з сіл Сумського району. Вона зізналась: діяла за замовленням. Замовник – 28-річний син постраждалого, який, до речі, є співвласником бізнесу батька. Він передав дівчині пістолет, а за виконану роботу пообіцяв 50 тис. грн.
  Остання до вчинення злочину готувалась. Виїздила за місто, тренувалась стріляти. У день скоєння злочину, аби не бути впізнаною, вдягла на себе темний одяг, окуляри та кепку.
  Наразі замовник та виконавиця затримані в порядку ст. 208 КПК України.

Прочитано 71 раз Последнее изменение Вторник, 23 июля 2019 08:18

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version