Сайт газеты

Четверг, 18 июля 2019 19:41

На тротуари і водогони

Автор: 

Північ Сумщини отримала субвенцію з держбюджету у розмірі 5 млн грн

  Кабінет міністрів України розподілив субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Так, північні райони Сумської області – Глухівський, Путивльсткий, Кролевецький, Ямпільський, Середино-Будський – отримають додаткові 5 млн грн.

  Першим цю новину повідомив народний депутат Андрій Деркач. У фейсбуці він написав: «После нашего обращения, для Глуховского, Кролевецкого, Путивльского, Середина-Будского, Шосткинского и Ямпольского районов было дополнительно выделено еще 5 миллионов гривен.
  Кабмин уже опубликовал распоряжение по распределению субвенций для социально-экономического развития территорий, где учтены все поданные нами проекты (https://www.kmu.gov.ua/.

  Так, Ямпільський район отримав 950 тис. грн, 500 з яких направлено на капітальний ремонт тротуару в сквері по вулиці Центральна в смт Свеса, за 100 тис грн куплять міні-трактор для ДПТНЗ Свеський професійний аграрний ліцей.
  Путивльський район отримав 730 тис.грн, 200 з яких підуть на ремонт будівлі Руднєвського фельдшерсько-акушерського пункту. У Новослобідській ОТГ 300 тисяч з отриманих 401 направлено на капремонт внутрішнього електрозабезпечення сільського Будинку культури в с. Нова Слобода. «У громаді має бути гарний, великий, теплий будинок культури, де ми б усі разом могли збиратись на свята. Через ДФРР ми отримали 2,5 млн грн на його капремонт, але коли почали роботи, то виявилось, що електропроводку треба теж міняти, це, перш за все, наша безпека. Зробили проект, подали як пропозицію через народного депутата Андрія Деркача, і ми отримали субвенцію», - розповідає голова ОТГ Ольга Гарькавенко.
  Відразу два автобуси придбає Зноб-Новгородська ОТГ Середино-Будського району за 1 млн грн. Один – для опорної школи у селищі, другий – для відкриття комунального маршруту у громаді. «Наша громада має площу у 500 квадратних кілометри, великі відстані між селами, а доїхати до центра громади нічим. Та й у райцентр не доїдеш, наприклад, у лікарню, бо перевізники не хочуть обслуговувати наші маршрути. Зі своїм автобусом ми вирішимо відразу кілька проблем», - коментує голова селищної ради Петро Гончаров. На сторінці у фейсбуці ОТГ вже розміщена подяка нардепу: «Зноб-Новгородська об'єднана територіальна громада щиро дякує народному депутату України Андрію Деркачу за добрі справи, які Ви зробили і робите для нашої громади!»
  Глухівський район субвенцію у 400 тисяч гривень планував в класти у будівництво водогону по вул. Трибунського, Первомайська, Матросова, Зарічна в с. Бачівськ. Як прокоментував голова районної ради Олексій Ткаченко, у Бачівську проблема з водою давня, там не вистачає потужності однієї свердловини, щоб забезпечити все село. А водогону, до речі, нема у 70% осель. Проект готовий років два, але роботи ніяк не розпочинались через відсутність грошей: ні сільський, ні районний бюджет не може виділити півтора мільйона. І ось тепер, нарешті, буде покладено початок величезної гілки водогону.
  Один із об’єктів у Середино-Будському районі – теж водогін. Із отриманої півмільйонної субвенції 200 тис. огр підуть на роботи у селі Кам’янка.
  Кролевецька міська ОТГ 254 тис. грн має на облаштування сучаного тротуару по вул. Європейській у Кролевці.

  Кролевецький район має 415 тис.грн. Один із об’єктів - улаштування пандусу з навісом у Тулиголівської загальноосвітньої школи I—III ступенів з ремонтом окремих приміщень, на що заплановано 95 тисяч. krolrada.gov.ua

Прочитано 401 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version