Сайт газеты

Пятница, 19 июля 2019 15:48

Рішення депутатів

Автор: 

У Сумській обласній раді припинила існування фракція Опозиційного блоку

 Таке рішення прийняли депутати на останньому засіданні фракції, яке відбулося 17 липня. Натомість було оголошено про створення депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя», - повідомляє Everyday.Sumy.

«Опозиційний блок з політичної сили перетворився в корпорацію з обслуговування бізнес-інтересів його нинішніх керівників. Постійні безпринципні угоди з владою, явна і прихована підтримка на президентських виборах Петра Порошенка унеможливила наше перебування у фракції цієї політичної сили. Саме висунення Вілкула, який не мав жодних шансів на перемогу, не дозволило Юрію Бойку вийти до другого туру – не вистачило кількох відсотків. Таким чином Опоблок підіграв Порошенку, якому це особливо не допомогло – у другому турі його чекала нищівна поразка», – заявив керівник фракції Олександр Стрельченко.

За його словами, вихід із Опозиційного блоку – це продуманий вибір. Бо ця політсила зрадила українців, які, судячи з останніх рейтингів, розуміють, що нині тільки Опозиційна платформа – За життя послідовно виступає за мир, соціальний захист людей, стає потужною загальнонаціональною політичною силою. Лідери партії не бояться за свої рейтинги і впевнено втілюють мирний план для України, репрезентований на з’їзді партії.Уже проведено ряд переговорів з РФ про зниження ціни на газ, звільнені четверо українських громадян. Робота у напрямку покращення життя українців триває й надалі.

«Я і мої колеги вважаємо наше спільне рішення про вихід з партії «Опозиційний блок» і вступ до партії «Опозиційна платформа – За життя» правильним. Опоблок через свою зраду виборців 21 липня вирушить у політичне небуття. А команда Опозиційної платформи – За життя впевнено йде до перемоги. Люди роблять вибір на користь відповідальної і рішучої політичної сили. Ми послідовні і відкриті перед людьми. Хочу запевнити, що ми й надалі працюватимемо задля добробуту жителів Сумщини», – резюмував Олександр Стрельченко.

Він нагадав, що у президентських перегонах Юрій Бойко зайняв третє місце на Сумщині. Тож упевнений, що жителі області підтримають його знову і партія отримає високі результати на виборах у парламент.

Прочитано 182 раз Последнее изменение Пятница, 19 июля 2019 15:52

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version