Сайт газеты

Среда, 07 августа 2019 13:23

Полювання серед села

Автор 

У Глухівському районі діти ледве не стали жертвами мисливця

  Моторошна історія розгорнулася недільного вечора на одній з вулиць Уланового. Дванадцятирічні Дмитро і Ярослав, а також одинадцятирічний Іван гралися на вулиці, коли раптовий постріл рушниці змусив їх кинути розваги і бігти до дорослих. Як розповіла мати Дмитра Світлана Федченко, хлопчики були дуже перелякані і розповіли, як їхній дідусь-односелець, мисливець зі стажем, повертаючись з полювання додому, вирішив вполювати зайця прямо на території села. Пролунав постріл. Діти відчули, як мисливська дріб летіла в них над головами. Вони закричали: «Діду, не стріляй!» Від жаху хтось із хлопців упав на землю, а хтось продовжував стояти в заціпенінні, поки мисливець не пішов на городи, куди собака розвернув зайця. Перелякані діти розказали про пережите вдома батькам. Нажахана можливими трагічними наслідками такого полювання Світлана Петрівна звернулась до голови сільради Геннадія Конюхова з вимогою прийняти належні заходи.
  У понеділок до села завітав дільничний інспектор поліції Олександр Гаркавий. Батьки всіх трьох хлопчиків написали йому заяви, були опитані свідки і учасники цієї історії. Мисливську зброю вилучили. Як нам розказали в правоохоронних органах, факт зареєстрований і по ньому вже ведуться відповідні слідчі дії. За результатами розслідування справа буде передана до суду, де і прийматиметься рішення про відповідальність.
  А поки мама Дмитра жаліється на жінку мисливця, яка спочатку не давала спокою їй, а потім стала допитувати сина, вмовляти його переглянути свідчення.

Ганна Степченко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 388 раз Последнее изменение Среда, 07 августа 2019 13:39

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version