Сайт газеты

Четверг, 22 августа 2019 16:36

Зберегти спадщину

Автор 

У районному будинку культури шукають експонати для майбутнього музею старовини Глухівщини

На сторінці у фейсбуці директор Глухівського РБК розмістив оголошення про те, що в закладі приймуть в дар або куплять за розумну ціну предмети старовини родом з Глухівщини. Зараз у будинку культури вже є невелика колекція експонатів. У майбутньому є ідея її розширити та створити повноцінний музей.

- В нас є старовинний одяг, рушники, глечики, гребені, ступки, прядка. Це все цінні речі, які належали мешканцям Глухівського району. Ми плануємо надалі збирати нові експонати, щоб зберегти уявлення про життя та діяльність наших пращурів, - розповіла методист РБК Олена Кобзиста.

До слова, наступного тижня планується експедиція селами району, у якій візьмуть участь київські та сумські науковці. Вони будуть записувати народні пісні та обряди Глухівщини.

Прочитано 82 раз Последнее изменение Четверг, 22 августа 2019 16:39

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version