Logo
Версия для печати
Пятница, 23 августа 2019 14:57

Прапороманія

Автор 

Глухівчани у соцмережах діляться фото з державним прапором

У День прапора в соцмережах глухівчани викладають світлини зі стягом. Хтось шукає асоціації у вбранні, хтось вітає друзів по мережі листівками зі стягом, але точно, що жовто-блакитний колір заполонив стрічку. Ось так поєднала кольори глухівчанка Марія Васько.

васько

Дехто з глухівчан навіть встиг долучитися до флешмобу від президента та підняв прапор над своєю домівкою зі словами «Мій дім-частинка України».

До речі, сьогодні президент Володимир Зеленський запропонував українцям до Дня державного прапора України «розфарбувати планету у жовто-сині кольори та вивішувати український прапор з вікон, щоб кожна вулиця, кожна площа, кожне місто і, взагалі, ціла країна стала жовто-синьою»

Прочитано 275 раз Последнее изменение Пятница, 23 августа 2019 15:11
Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.