Сайт газеты

Четверг, 29 августа 2019 16:53

Згадали захисників

Автор 

Глухівський район вшановує бійців

Сьогодні в Глухівському районі відбуваються заходи із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це повідомляється на сайті Глухівської райдержадміністрації

Відповідний Указ про встановлення у нашій державі Дня пам’яті, який щорічно відзначатиметься 29 серпня, підписав Президент України Володимир Зеленський.

Заступник голови райдержадміністрації Олексій САВИЦЬКИЙ спільно з представниками Березівської об’єднаної територіальної громади, учнівською молоддю поклали квіти до пам’ятного знаку ЗАХИСНИКАМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ в селі Слоут.

Представники Кучерівської сільської ради відвідали могилу померлого учасника бойових дій Віталія Гончарова, зустрілися з його матір’ю – Валентиною Тимофіївною.

Меморіальні заходи пройшли і в селі Ходине біля меморіальної дошки загиблому в зоні проведення антитерористичної операції земляку Сергію Абрютіну. На знак жалоби на будинках і спорудах місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій району були приспущені прапори.

Прочитано 217 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version