Сайт газеты

Воскресенье, 08 сентября 2019 11:56

За межами доступу

Автор 

Глухівчани в нічний час не можуть потрапити до цілодобової аптеки

  Як виявилося, єдина на все місто та район нічна аптека стала майже недосяжною. Вона розташована у ЦРЛ, і увечері потрапити туди можна лише через приймальне відділення. Все б нічого, але двері зачиняються на замок уже о 10 вечора. Впускають до закладу лише хворих, а от покупцям до нічної аптека вхід закритий. Цю важливу тему підняла у соцмережі глухівчанка Наталя Яненко. Вона розповіла, як не змогла купити необхідні для дитини ліки, бо медперсонал її просто не впустив, мовляв, для сторонніх вхід заборонено.
  «Зараз така риторика, що ми маємо звертатися до лікарні та в швидку тільки при невідкладних випадках. Серед ночі дзвонити своєму лікареві теж не подобає, а тут ще й пігулку не можна придбати, щоб хоч якось ранку дочекатися. Знаєте, усяке в житті буває, не завжди в домашній аптечці є необхідні ліки», – обурюється глухівчанка Марина.
  В аптеці нам підтвердили, що така проблема дійсно існує. Однак всі намагання узгодити якось це питання з адміністрацією лікарні виявилися марними. «Зрозуміло, що нас це теж не влаштовує, бо для того, щоб утримувати персонал в нічні зміни нам потрібен виторг. А наші аптекарі, виходить, обслуговують лише пацієнтів стаціонару», – ділиться завідувачка.
  Керівництво лікарні пояснило, що дійсно домовлялися з адміністрацією аптеки, щоб вона працювала цілодобово. Але щоб забезпечити потреби хворих стаціонару та тих, хто поступає до закладу у нічний час. Про загальний доступ мови не велося.
  – Приймальне відділення працює, але зробити з нього цілодобовий двір, щоб міг проходити, хто захоче, ми не можемо. На жаль, у нас немає охорони, яка слідкувала б за порядком. У такому разі черговий медперсонал повинен провести людину до самої аптеки, щоб впевнитися, що вона не піде кудись та не заважатиме пацієнтам стаціонару. Але не завжди персонал вільний та може забезпечити супровід, – пояснила заступник головного лікаря з медичної частини Валентина Барахович. – Раніше у центрі Глухова працювала цілодобова аптека №191, однак вона закрилася. І це місто має потурбуватися про цілодобовий аптечний сервіс для населення, але ніяк не в стінах лікарні.
  Зрештою, керівниця додала, що у разі гострої необхідності медсестра з приймального все ж проведе до аптеки, однак потрібно дотримуватися певних правил поведінки, чітко пояснити, куди ви хочете пройти, не підіймати шуму, не турбувати хворих та не блукати по лікарні.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 219 раз Последнее изменение Четверг, 05 сентября 2019 12:04

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version