Сайт газеты

Вторник, 17 сентября 2019 09:19

Життя у темряві

Автор: 

Жителі Полошок на Глухівщині скаржаться на відсутність вуличного освітлення

  Шановно редакціє! Хочемо поділитися з вами про наболіле жителів села Полошки, а саме – про пусті відмовки чиновників, які ми вже чуємо більше двох років. Справа в тому, що ми, мешканці так званого мікрорайону Кауровка (це в кінці вулиці Берегової) у вечірній час повністю залишаємося без світла. У нас перероблювали електромережі, на проєкт тоді свої депутатські кошти виділила депутат облради Надія Вайло, всі підготовчі процедури наче були пройдені, але справа стала на декількох сотнях метрів кабелю. Сільський голова Андрій Авраменко постійно каже, що на цей дріт не вистачає коштів, є проблеми важливіші за це. Але вибачайте, нашій проблемі скоро вже ювілей, і це дійсно, без перебільшення проблема, бо на нашому кутку хоч і стоїть тільки 5 хат, але тут мешкають хворі пенсіонери та інвалід I групи. Сподіваємось, що розголос через вашу газету допоможе нам вирішити і це.

Сугоняко М., Журба О., Зайцев О., Муха В.


Коментує сільський голова Полошок Андрій Авраменко:
  – Електромережі там робилися ще до моєї каденції у 2007 році, а проєкт був зроблений ще у 2003 році. Чому тоді не дотягнули 500 метрів дроту на той край – я не знаю. Я був у РЕМі, питав, чи можна дотягнути на край Берегової освітлення. Ні. Справа в тому, що раніше вуличне освітлення робилося з неізольованих алюмінієвих дротів, а зараз його робити таким чином заборонено, але користуватись старим ще можна. Але щоб довести туди електромережу, потрібно повністю міняти 2 кілометри алюмінієвого дроту на новий ізольований. На це коштів у нас зараз просто немає. Це потрібно по новій робити проєкт, шукати фінанси. Зараз ми капітально робимо освітлення у центрі за спонсорські 187 тисяч гривень від товариства «Велетень». У цьому році встановлюємо нові ліхтарі, зробили вже 2,2 кілометри нових мереж, у минулому – 2,5. Світла у нас не так то в принципі і багато залишилось капітально встановити – усього три ділянки, приблизно по 600 метрів кожна. Коли буде вирішено питання з Береговою – я не готовий сказати, чесно. Все залежить від коштів.

Прочитано 55 раз Последнее изменение Понедельник, 16 сентября 2019 14:13

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version