Сайт газеты

Вторник, 17 сентября 2019 09:27

Вода здорожчала

Автор 

За вересень глухівчани отримають платіжки з водоканалу за новими тарифами

  Виконавчий комітет Глухівської міської ради прийняв рішення провести коригування встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. З 1 вересня ціна за ці послуги зросла на 23% і становить – 9,48 грн. за 1 куб. м (без ПДВ) на водопостачання та 21,50 грн. за 1 куб. м (без ПДВ) на водовідведення.
  Нагадаємо, основною причиною змін у водоканалі називають зростання тарифу на електроенергію та підвищення рівня прожиткового мінімуму. Але комунальне підприємство з 3-мільйонним боргом, зношеною мережею і величезними втратами води це підвищення не рятує: у тариф не закладено ні копійки на розвиток. Нема у влади і чіткого плану з підтримки стратегічного підприємства.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 205 раз Последнее изменение Понедельник, 16 сентября 2019 14:19

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version