Сайт газеты

Воскресенье, 15 сентября 2019 09:28

Знову не депутат

Автор 

Апеляційний суд не задовольнив позовних вимог ексдепутата Глухівської міської ради Буйкова-молодшого

  Харківський Апеляційний суд залишив у силі рішення Сумського адмінсуду за позовом Олександра Буйкова, в якому він просив скасувати постанову Глухівської міської виборчої комісії стосовно затвердження результатів зборів підписів щодо його відкликання за народною ініціативою. Також він сподівався, що скасується і поставнова ТВК про направлення звернення до вищого керівного органу партії УКРОП щодо його відкликання.
  Коли газета вийде друком у середу, у Шевченківському суді міста Києва має закінчитись засідання суду щодо ще одного позову Буйкова-молодшого, в якому він просить відмінити рішення з’їзду УКРОПу, на якому проголосували за його відкликання.
  Нагадаємо таке рішення партія прийняла 5 грудня 2018 року, і саме з цього часу Олександр Буйков мав би разом з Андрієм Понирком бути заміненими наступними у списках членами партії. Втім, донині Буйков значиться депутатом Глухівської міської ради, А.Понирка у списках давно нема, але нікого з нових не введено. Наскільки відомо, Дмитро Стеценко і Сергій Степаненко з дня на день чекають рішення суду, який має визнати незаконною бездіяльність міського голови Мішеля Терещенка, який категорично відмовляється визнавати їх депутатами. Можливо, їх включення у списки депутатів розблокує роботу місцевого парламенту.

Оксана Коваленко, НЕДЕЛЯ

Прочитано 150 раз Последнее изменение Понедельник, 16 сентября 2019 15:21

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version