Сайт газеты

Понедельник, 16 сентября 2019 14:30

Боксерські перемоги

Автор: 

Глухівські боксери здобули нагороди на Чемпіонаті області

14-15 вересня в Сумах спортивній залі стадіону «Авангард» проходив Чемпіонат області з боксу серед юнаків та юніорів. У ньому взяли участь спортсмени з різних секцій і клубів Глухова.Боксери показували свою майстерність, характер та волю до перемоги аби вибороти місце у збірній команді області. Так, серед вихованців клубу «Мужність» відділення боксу Максим Павлик та Богдан Рева стали чемпіонами області, Артем Цибаровський та Микита Суглобов стали срібними призерами. Для Євгенія Ковтуна суперника з його ваговою категорією не знайшлося. Готували боксерів до вдалих виступів тренера Андрій Мовчан та Олександр Воловик. Також на цьому чемпіонаті суддівська скарбничка клубу поповнилась ще на одного суддю І категорії з боксу - Вікторія Цибата успішно склала іспит на суддівство.

- Слова вдячності усім, хто долучився до організації турніру, особливо президенту обласної федерації боксу Бояринцеву Олегу Анатолійовичу, виконавчому директору федерації Шкромаді Юрію Івановичу, Воловик Віталію Олександровичу, Гречкі Михайлу Миколайовичу, тренерам та батькам спортсменів, - написали слова подяки у соцмережі на сторінці клубу "Мужність".

Серед спортсменів БК "Воїн", який приймав участь у цих змаганнях разом з вихованцями глухівської ДЮСШ Дар'я Шаман, Сергій Єремін та Максим Романенко завоювали золоті нагороди у свіїх вагових та вікових категоріях. Кирило Щабедько та Захар Зальотов - срібні. Готували боксерів до вдалих виступів тренера Євгеній Калиновський та Дмитро Харитоненко. Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату України, що пройде у жовтні місяці в Одесі, спортсмени, які зайняли перші місця увійдуь до складу збірної області.

Прочитано 99 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version