Сайт газеты

Понедельник, 23 сентября 2019 12:30

Прощаємося зі «срібними»

Автор 

З 1 жовтня магазини перестануть приймати монети номіналом 1, 2 і 5 копійок

  Нещодавно стали свідками, як в одному з місцевих магазинів продавчині заклопотано сортували монети. В окремі пакетики відбирали 1,2 та 5 копійок. Жіночки розповіли, що уже готуються здавати «срібло» до банку, бо зробити це магазинам та закладам громадського харчування потрібно до 18 жовтня.
  З початку жовтня цими дрібними грошима більше не можна буде розраховуватися за товари та послуги, поступово зникатиме і 25 копійок. Національний банк стане вилучати монети з готівкового обігу.
  У той же час громадяни зможуть без обмежень і абсолютно безкоштовно обміняти дрібні монети протягом наступних трьох років: у всіх банках до 30 вересня 2020 року, у відділеннях Національного банку та уповноважених банків (Ощадбанку, ПриватБанку та «Райффайзенбанку Аваль») – до 30 вересня 2022 року.
  З 25 жовтня Нацбанк вводить в обіг банкноту нового номіналу – 1000 гривень.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 57 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version