Сайт газеты

Среда, 25 сентября 2019 14:39

Ліки від нудьги

Автор 
Відірвати від телефонів. Аби зацікавити дітей, працівники МЦПО влаштували виставу під відкритим небом Відірвати від телефонів. Аби зацікавити дітей, працівники МЦПО влаштували виставу під відкритим небом

День позашкілля Глухівський МЦПО відсвяткував гучним концертом прямо на стометрівці (ФОТО)

  Це свято нове, тому формат Глухівський міський центр позашкільної освіти обрав ближчий до народу. Тут діяла виставка робіт вихованців, це і чудові прикраси з бісеру, картини, ляльки, вироби з природних матеріалів. Запросили на свято міських школярів, щоб ті могли ознайомитися з роботою гуртків. Директор закладу Микола Грудина привітав усіх зі святом та вручив почесні грамоти вихованцям, які прославляли Глухів не лише на всеукраїнських конкурсах, а й за кордоном.
  Звісно, зараз, коли діти звикли увесь вільний час проводити в гаджетах, дуже важко знайти ключики до їх серця.
  – Час не стоїть на місці, тож ми підлаштовуємося під сучасні тенденції. Наприклад, нещодавно відкрили гурток робототехніки. Попрацювавши кілька місяців, зрозуміли, що потрібно додатково проводити заняття з 3D-моделювання. Діти самі розробляють у комп’ютерних програмах моделі об’єктів. Придбано 3D-принтер, тому є можливість одразу побачити свій результат. Гуртківці вже розробили свого робота, і кожен має маленький аналог, – ділиться заступник директора з виховної роботи Оксана Сагайдак.
  Цього року також з’явився гурток фотографіки, це малювання на фотографіях. Сучасні світлини – це цілий витвір мистецтва: не тільки обробка у фотошопі, а й створення витончених фотокартин. В еколого-натуралістичному відділі відкрився гурток ландшафтного дизайну, бо зараз є модною візуалізація майбутніх клумб, зимових садів, цікавих ідей в інтер’єрі тощо. Після перерви знову розпочинає роботу театральний гурток. Він завжди користувався неабиякою популярністю.
  – Коли діти приходять на гуртки, їм здається, що усе одразу повинно виходити. Тому якісь свої невдалі спроби сприймають дуже болісно. Наша задача – зацікавити, допомогти зробити так, щоб вихованці пишалися своїми результатами, щоб самооцінка дітей зростала, – розповідає Оксана Миколаївна.
  Сьогодні центр відвідує 1300 дітей. Він має чотири основних відділи: дослідницько-експериментальний, науково-технічний, еколого-натуралістичний та художньо-естетичний, у кожному з них – десятки цікавих гуртків. Найпопулярнішими є школа раннього розвитку «Веселка», хореографія, заняття з англійським нахилом в еколого-натуралістичному відділі, початкове технічне моделювання, гурток радіокерованих автомоделей тощо. Найтитулованіших вихованців мають судномоделісти – чемпіонів Європи і світу.

Аліна Степанова, «НЕДЕЛЯ»

Прочитано 115 раз Последнее изменение Среда, 25 сентября 2019 14:58

Галерея изображений

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version