Сайт газеты

Суббота, 05 октября 2019 11:51

Тендітна традиція

Автор: 
Панянка та ліцеїст Панянка та ліцеїст

Учениць Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою посвятили в панянки

  Уже традиційна посвята дівчат 7-Б класу відбулась у ППК ГНПУ. До них приєднались учениці 8-10, які прийшли в школу цього року. Гарно вбрані у світло-блакитні сукні з білим мереживом стрункі дівчата цього дня відчували себе як ніколи вишукано, інтелігентно та жіночно. Під руку з ліцеїстами вони увійшли в актову залу, де на них з нетерпінням чекали педагоги, гості та батьки.
  Право зачитати урочисту обітницю шляхетної панянки було надано учениці 7-Б класу Дарині Копійці, за нею повторювали десятки дівчачих голосів. Цінні настанови та вітання новоспечені панянки отримали від директорки ліцею-інтернату Ірини Терещенко, депутатки облради Надії Вайло, начальниці відділу освіти Людмили Васянович, заступниці міського голови Маріанни Васильєвої, від імені батьків слово тримала Олена Васіна.

Прочитано 134 раз Последнее изменение Суббота, 05 октября 2019 11:25

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version