Сайт газеты

Воскресенье, 06 октября 2019 12:12

Про вдів, солдатів, матерів

Автор 
«Чорна квітка». Студенти ППК ГНПУ розчулили глядачів композицією про молодих вдів «Чорна квітка». Студенти ППК ГНПУ розчулили глядачів композицією про молодих вдів

У Глухові пройшов фестиваль патріотичної пісні

  У міському палаці культури школярі та студенти співали про війну на щорічному фестивалі «Пісні, опалені війною». Кожен навчальний заклад представив свою композицію. Хтось – про Другу світову, хтось – про долю матерів чи молодих солдатів. З кожним роком усе більше композицій присвячуються саме подіям на сході України. А переважна більшість пісень звучать українською мовою.
  Ярослав Маринченко разом із товаришами з ЗОШ №3 переспівали композицію гурту «Тартак» з промовистою назвою «Мене вже немає» про українського солдата, який загинув. Важка музика та влучні слова, здавалося, рвали душу на частини.
  – Ми маємо щохвилини собі нагадувати про те, що поки тут лунає музика, хлопці на Донбасі справді воюють та гинуть. Мій батько та мама теж були в зоні АТО, пам’ятаю, як не спав ночами, хвилювався, – ділиться Ярослав.
  Про долю молодих жінок, чоловіки яких загинули на Донбасі, заспівав колектив ППК ГНПУ. Дівчата виконали вокально-хореографічну композицію «Чорна квітка». Підібрані костюми, що нагадували чорні троянди, створювали образи згорьованих вдів. Наприкінці на сцену вийшли маленькі дітки у вишиванках з жовто-блакитними кульками – як символ майбутнього, за яке гинуть на війні. У цей момент стримати сльози було важко навіть наймолодшим глядачам.
  – Цього року в правилах фестивалю було прописано, що можна переспівувати пісні про Другу світову війну або воєнні дії на сході України. Композиція Оксани Білозір дуже влучно передала те горе, яке переживають молоді вдови сьогодні. У цей номер ми вклали усю душу, тому вийшло так зворушливо, – розповідає художній керівник Тетяна Ювченко.
  Не залишила байдужою глядачів вокально-хореографічна композиція «Это просто война» ансамблю «Чарівні мальви» ліцею-­інтернату, «Я молюся за тебе» вихованки школи мистецтв Софії Дежурної, «Я тебе ненавиджу, війна» учня школи №1 Владислава Гороховатського тощо.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 44 раз Последнее изменение Среда, 09 октября 2019 09:54

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version