Сайт газеты

Воскресенье, 06 октября 2019 13:39

Мультимедіа буде

Автор 

Для глухівських першокласників закуплять інтерактивні дошки

  Міський відділ освіти планує до кінця жовтня закупити мультимедійні комплекси для перших класів. Сюди входить інтерактивна дошка, проєктор, ноутбук. Усього потрібно придбати 12 комплектів, вартість одного – близько 50 тис. грн.
  – Державна субвенція на 534 тисячі гривень була виділена на Глухів уже давно, але освоїти ці кошти ми змогли лише після того, як депутати прийняли бюджет, – прокоментувала начальник відділу освіти Людмила Васянович.
  Також 83 тис. грн з державної субвенції виділено на проведення швидкісного Інтернету в шостій, п’ятій та четвертій школах. Однак використати їх можна буде лише після того, як на черговій сесії міської ради змінять статтю видатків. Питання ремонту санітарних кімнат у ЗОШ №2 залишається відкритим.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 26 раз Последнее изменение Воскресенье, 06 октября 2019 19:49

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version