Сайт газеты

Суббота, 05 октября 2019 10:47

Зі святом

Автор: 

Привітання з Днем вчителя

Шановні педагоги!

  Дорогі вчителі, вихователі, працівники дошкільних і позашкільних закладів!
  Віднедавна у вас у кожного є окреме професійне свято, але ці дні в календарі стоять так близько, як ви до дитини на всіх етапах її зростання. Починаючи з дитячого садочка і аж до закінчення школи – як на уроках так і на різних гуртках – ви щоденно підштовхуєте їх розуміти світ і шукати своє місце в ньому. Зараз мало навчити математиці чи мові – треба прищепити правильні морально-етичні принципи, сформувати людину зі своїми поглядами, але яка при цьому поважає інших.
  Без перебільшення – ваша професія нелегка, вона вимагає глибокої самовіддачі. Бажаю всім, щоб ваша турбота проростала щедрими результатами. Успіхів вам, сімейного благополуччя і багато-багато радості. З Днем вчителя!

З повагою народний депутат Андрій Деркач

Прочитано 32 раз Последнее изменение Суббота, 05 октября 2019 11:27

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version