Сайт газеты

Пятница, 04 октября 2019 18:10

Волання про допомогу

Автор: 

Хто проти розвитку ЦРЛ: у Глухові голова комісії з перетворення заявляє про перешкоди з боку в.о.міського голови

  Голова комісії з перетворення Глухівської ЦРЛ Сергій Носков офіційно просить у всіх депутатів міськради вплинути на секретаря-в.о.міського голови Олену Демішеву всіма можливими законними методами, адже через неї заблоковано процес перетворення лікарні у заклад нового типу. Зокрема, вона відмовляється завіряти його підпис для Казначейської служби, чим робить абсолютно неможливі будь-які фінансові дії, в тому числі отримання зарплати.
  Носков стверджує: якщо такий вистражданий процес перетворення буде зірваний, то тільки з вини Демішевої. Він звернувся із листом до голів усіх фракцій у Глухівській міській раді і просить винести це питання на найближчій сесії.
  Копію листа опублікував у фейсбуці голова фракції БПП Євген Скрипник.

 
Прочитано 287 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version