Сайт газеты

Четверг, 10 октября 2019 11:09

Зима восени

Автор 

Глухівчани на початку жовтня побачили перший сніг, але ще буде бабине літо

  Точніше сказати, просто відчули сніжний дотик. Він недовго зривався в обід, але на землі не затримувався. До речі, в сусідній Шостці був справжній снігопад, про що люди викладали відеоролики в соцмережах. Зранку цього ж дня у місті було морозно. У центрі стовпчик термометра показував -4, на окраїнах -6 градусів нижче нуля. У зв’язку з похолоданням, тепловики на тиждень раніше розпочали і опалювальний сезон. Крім закладів соціальної сфери, освіти, тепло вже прийшло і в квартири містян.
  На найближчий тиждень синоптики дають оптимістичний прогноз. За даними гідрометцентру, ще декілька днів вночі будуть заморозки, а з 10 жовтня потеплішає. Уже в неділю за попередніми прогнозами усі знову радітимуть сонцю та затишному теплу. І схоже, що тоді в Україну таки прийде бабине літо! Якщо вірити синоптикам, то на Покрову очікується чудова погода – без опадів з температурою +17 +22 градуси.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 105 раз Последнее изменение Среда, 09 октября 2019 13:55

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version