Сайт газеты

Среда, 09 октября 2019 11:24

Новина з колес

Автор
Самурайчики. Члени клубу на змаганнях  в Угорщині Самурайчики. Члени клубу на змаганнях в Угорщині

Каратисти Глухівського спортивного клубу «Самурай» вибороли нагороди на Чемпіонаті Європи

У той час, коли писалася ця новина, вихованці центру активного розвитку «Додзьо» спортивного клубу «Самурай» везли нагороди Чемпіонату Європи з Будапешта до Глухова. Про це нам телефоном повідомив керівник Олег Лата. У складі національної збірної 8 наших спортсменів у напружених боях змагалися за європейські медалі. У результаті здобули одну золоту та чотири бронзові нагороди.
  Так, Ілля Конюхов став переможцем у категорії 16-17 років (75+ кг), залишивши позаду спортсменів з Англії, Румунії, Росії, Угорщини та Італії. Анастасія Міньковська посіла третє місце (16-17 років, 56+ кг), здолавши представниць Швейцарії, Чехії та Бельгії.
  Владислав Білобаба виборов бронзу (12-13 років, 50 кг), перемігши спортсменів з Нідерландів, Росії, Чехії та Німеччини.
  Нікіта Наливайко посів третє місце (10-11 років, 43 кг), обійшовши представників Бельгії, Німеччини та Польщі. Керівник центру «Додзьо» Олег Лата також не залишився осторонь – у віковій категорії 35+ він здобув бронзову нагороду.
  – Ми завжди прагнемо до результатів. Готує дітей до вдалих виступів тренер Ігор Кучер. Напередодні змагань в Угорщині наші спортсмени представляли Глухівщину у традиційному обласному турнірі з олімпійського карате та здобули нагороди різного ґатунку. За результатами турніру спортивний клуб «Самурай» посів третє місце, виборовши одну золоту, чотири срібні та п'ять бронзових медалей, – ділиться результатами Олег Лата.