Сайт газеты

Суббота, 12 октября 2019 11:32

YouthFest

Автор 
Емоції. Театр «Нянькіни» з Сум привіз красиву філософську виставу Емоції. Театр «Нянькіни» з Сум привіз красиву філософську виставу

У Глухові вже втретє пройшов відкритий обласний фестиваль сучасних видів мистецтва

  Сучасна хореографія, візуальне мистецтво, альтернативна музика, експериментальний театр – з усіма цини напрямками у винятковому різноманітті можна було ознайомитись на відкритому обласному фестивалі сучасних видів мистецтва YouthFest, на якому уже третій рік поспіль поспішає презентувати свої таланти сучасна молодь зі всієї Сумщини.
  На усіх арт-локаціях протягом дня вирували мистецькі пристрасті, які наповнили стіни міського палацу культури неймовірною енергетикою: у фойє розмістилась художня виставка, на другому поверсі – ритмічні хіп-хоп та брейк-данс батли, на сцені – вражали театральні та хореографічні колективи.
  – Цим заходом спробували поєднати все краще, що є в нашій області, тому я хочу, щоб ви подарували шквал оплесків самі собі, бо ви найкращі. Дякую цьому славному місту, прекрасній команді, яка нас вкотре приймає в цих стінах. Глухів стає справжнім центром молодіжного сучасного мистецького руху, – звернулась до учасників та глядачів зі сцени директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія Бистрицька.
  Головна мета фестивалю – популяризація сучасних видів мистецтва, нових форм творчого самовираження молоді. Якщо три роки тому YouthFest гучно заявив про намір стати традиційним у Глухові, то на сьогоднішній день багато його учасників знають, що приїдуть показувати свою творчість і наступного року. До речі, в області це єдиний молодіжний некомерційний фестиваль, у якому кожний бажаючий може спробувати свої сили безкоштовно. Але головне, що арт-платформа дає можливість реалізувати власну творчість та обмінятись корисним досвідом.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 32 раз Последнее изменение Суббота, 12 октября 2019 12:19

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version