Сайт газеты

Суббота, 12 октября 2019 11:36

Осіннє свято мудрості

Автор 

До Дня працівників освіти педагоги Глухівщини отримали багато квітів, сюрпризів і вдячних слів

  Зворушливими словами вдячності, піснями від місцевих аматорів про вчительську місію, осінніми квітами відзначили День працівників освіти в місті та районі. Для педагогів та вихователів, які не просто ходять на роботу для галочки, а вкладають у працю свою енергію, силу, душу та любов до дітей, головний подарунок – це повага учнів, батьків та позитивні результати вихованців.
  – Освітяни – люди особливого ґатунку, котрих об'єднує головна мета – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання та компетентності, а найголовніше – проявити таланти, набути моральних та духовних цінностей, обрати вірний життєвий шлях, – відзначив т.в.о. голови РДА Володимир Картавий на урочистостях у районному будинку культури.
  Кращі педагоги отримали спільні грамоти від керівників району, районного відділу освіти. Привітав їх і депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев та вручив подяки від народного депутата України Андрія Деркача.
  У місті урочистості відбулись у палаці культури. Грамотами міськради, відділу освіти вітали педагогів усіх навчальних закладів Глухова.
  – Дякую, дорогі мої, за ваш професіоналізм, за відданість справі, терпіння, творчість, креативність небайдужість, любов до дітей. Головне – спасибі за те, що незважаючи на всі проблеми і труднощі, які є в нашій професії, ви не поїхали за кордон, а залишилися вірними своїй справі, – звернулась зі сцени до колег начальник Глухівського відділу освіти Людмила Васянович, побажала міцного здоров’я та невпинного зростання заробітної плати.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 111 раз Последнее изменение Суббота, 12 октября 2019 12:21

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version