Сайт газеты

Суббота, 12 октября 2019 11:41

«Правдолюбів у нас не люблять»

Автор 

На Глухівщині підприємство «Аграрні інвестиції» (колишній «Росток-Холдинг») ігнорує рішення суду та не допускає до роботи незаконно звільненого працівника

  26 вересня Сумський апеляційний суд розглядав скаргу звільненого у травні робітника підприємства Сергія Мороза. Чоловік вимагав визнати протиправним та скасувати наказ про його звільнення, поновити на роботі та виплатити середній заробіток за час вимушених прогулів. Відповідно до рішення, ПП «Аграрні інвестиції» 27 вересня мало б поновити на посаді оператора елеваторного обладнання С. Мороза. Бо чорним по білому написано: вимоги позивача задовільнити. Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, тобто 26.09.2019 р.
  Такий документ одразу після засідання на руки отримали як позивач, так і юрист «Аграрних інвестицій». 27 вересня Сергій о 8 ранку прийшов на підприємство. Як розповів кореспонденту, його зустрів в.о. директора Юрій Гарбуз і зазначив, що на роботу не пускає, бо, мовляв, не бачив постанови суду. Інформацію про те, що вона є в юриста, чути не хотів. Сергій викликав наряд поліції.
  У понеділок 30 вересня С. Мороз з постановою суду знову пішов на старе місце роботи. Але керівник поновлювати оператора так і не збирався. Цього разу посилався на те, що буде чекати повний пакет документів, який має надіслати суд. Не змирившись з несправедливістю, Сергій звернувся до прокуратури та подав заяву до поліції. У прокуратурі чоловіку також підтвердили, що керівник підприємства не має права ігнорувати постанову суду, за це загрожує кримінальна відповідальність.
  А поки правоохоронці вивчають нюанси справи, Сергій ходить без роботи і чекає на своє поновлення та зарплату за 5 місяців вимушених прогулів.
  – Керівництво просто через свою гордість тягне час, чого вони чекають – відомо лише їм! Проблема в тому, що зараз компанією управляють чужинці, їм у нашому місті не жити, тому твориться повний бардак. Я хотів справедливості, тому просив правильно нараховувати зар­плату, не затримувати її. Правдолюбів у нас не люблять, тож начальство веде себе зверхньо. Ніхто не думав, що простий робітник піде в суд. До речі, велику допомогу мені надав юрист Олександр Осьмаков, який безкоштовно консультує в приймальні народного депутата Андрія Деркача. Для людей, які потрапили у скрутне становище, – це дуже важливо, – говорить чоловік.
  Нагадаємо, оператор елеваторного обладнання Сергій Мороз 14 травня отримав наказ про звільнення. Підставою зазначалася втрата довіри до працівника. Сам він називає це прибиранням неугодних. Бо саме С. Мороз неодноразово був ініціатором звернень до керівництва з вимогою виплатити затриману зарплатню, правильно нараховувати трудові години колективу та ін.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 75 раз Последнее изменение Суббота, 12 октября 2019 12:02

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version