Сайт газеты

Понедельник, 14 октября 2019 10:56

Куди зникли?

Автор 

За відсутність дітей у школі з невідомих причин батьків можуть оштрафувати до 5,1 тис. грн

  Згідно Постанови №684 Кабінету Міністрів України, за відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно має надати інформацію службі у справах дітей, а вони, за необхідності – відділу поліції.
  Як зазначила начальник міського відділу освіти Людмила Васянович, поважними причинами відсутності дитини у школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. Тато чи мати мають попередити навчальний заклад про відсутність учня на уроках письмовою заявою. Якщо дитина хворіла і зверталась до лікаря – то доказом поважної причини може бути медична довідка. Якщо ж такої нема – то заява тата чи мами, що у відповідний період син чи донька знаходиться під їх наглядом.
  Коли дитина систематично пропускає уроки без поважної причини, а школа не має жодної інформації про це, то закон дозволяє притягати до адміністративної відповідальності батьків. Такі справи розглядатимуться в суді. Перше стягнення може бути у вигляді попередження або ж штрафу від 850 грн до 1,7 тис. грн. Якщо ж ситуація з пропусками повториться – від 1,7 до 5,1 тис. гривень, без урахування судового збору.
  За даними Глухівського відділу освіти, у місті траплялись прецеденти, коли дитина пропадала з поля зору вчителів, при цьому останні не мали ніяких попереджень від батьків. Але такі випадки у нас стаються рідко.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 142 раз Последнее изменение Понедельник, 14 октября 2019 11:18
Другие материалы: « Му Pol Хотів під’їхати »

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version