Сайт газеты

Четверг, 31 октября 2019 15:43

Верді у Глухові

Автор 
Мурашки по шкірі. Роман Лопатинський вразив публіку майстерним виконанням  Брамса, Бартока, Рахманінова Мурашки по шкірі. Роман Лопатинський вразив публіку майстерним виконанням Брамса, Бартока, Рахманінова

Майстер-клас для викладачів шкіл мистецтв провела оперна діва та один з кращих піаністів країни

  У Глухівській школі мистецтв відбулася І обласна відкрита практична конференція. З різних міст Сумщини завітали викладачі фортепіанних, хорових, вокальних відділів. Найкращим подарунком для митців стали виступи оперної співачки, викладачки Київської академії музики ім. Р. Глієра Ірини Українець та відомого піаніста, викладача фортепіанного відділу КССМШ ім. М. Лисенка Романа Лопатинського.
  Маленька концертна зала школи мистецтв не могла вмістити усіх охочих послухати зірок музичного олімпу, адже, окрім педагогів, потрапити на концерт бажали ще чимало глухівчан. Глядач виявився щедрим на аплодисменти та овації. Артистів зустрічали та проводжали зі сцени під гучні оплески.
  – Такий захід ми проводимо вдруге. Цього разу він проходить під егідою управління культури і є відкритим. Головна мета – підвищення майстерності викладачів, а також популяризація музичного мистецтва. Конференція відрізняється від інших заходів, які проводяться в області, тим, що тут виступали митці, музиканти, відомі в усьому світі, далеко за межами України. Квитки на їх концерти коштують немалих грошей у тій же Італії, – прокоментувала директор школи Анна Мироненко.
  У наступному номері газети ми розповімо про життя та творчість Ірини Українець: як дівчинка з невеликого містечка на Тернопільщині підкорила своїм талантом велику сцену не лише в Україні, а й за кордоном.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 157 раз Последнее изменение Четверг, 31 октября 2019 16:48

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version