Сайт газеты

Воскресенье, 03 ноября 2019 14:52

Американські гості

Автор 
Зустрічали гарбузами. Волонтерів неабияк забавила осіння фотозона у Глухівському ВПУ Зустрічали гарбузами. Волонтерів неабияк забавила осіння фотозона у Глухівському ВПУ

У Глухові два роки працюватимуть волонтери зі США

  Минулого тижня до Глухова приїхала сім’я волонтерів з Америки. Планується, що Деніел Бренен та Олівія Інграм проживатимуть у нашому місті впродовж двох років за проєктом Корпусу Миру США.
  За умовами контракту перші три місяці волонтери мають звикнути до нового місця, ознайомитися з Глуховом, навчальними закладами та різними організаціями, а тільки потім прийняти остаточне рішення, чи залишатися на два роки. Тільки тоді вони зможуть дати своє перше офіційне інтерв’ю для ЗМІ.
  Обом американцям по 24 роки. Вони приїхали з Північної Кароліни. Олівія має освіту журналіста, а Деніел – фінансиста. Молода пара взяла участь у проєкті, бо хотіла відвідати Україну та вивчити ще одну мову. Олівія активно почала студіювати українську. А Деніел – російську, так як він уже вивчав її у США.
  Олівія працюватиме в Глухівській міській раді за програмою «Розвиток громад», допомагатиме писати грантові проєкти, здійснюватиме їх переклад та навчатиме англійській мові працівників виконкому та всіх охочих глухівчан. Деніел буде викладати англійську в ЗОШ №6.
  Зараз сім’я проживає в одній з місцевих родин, їх взяли до себе бабуся з онукою. Глухівчани радо знайомлять гостей з українськими традиціями, смачними стравами та побутом.
  Волонтери отримують стипендію від Корпусу Миру, всі витрати за проживання теж бере на себе уряд США.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 221 раз Последнее изменение Воскресенье, 03 ноября 2019 16:05

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version