Сайт газеты

Пятница, 08 ноября 2019 14:18

Перевірити себе

Автор 

Глухівщина долучилася до Всеукраїнського радіодиктанту

8 листопада загальноосвітні навчальні заклади Глухівського району та міста долучилися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, присвяченого 95-річчю Українського радіо.

Як зазначив найвідоміший український мовознавець, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр АВРАМЕНКО, який уже останні 13 років складає текст Всеукраїнського радіодиктанту, диктант цього року особливий, у ньому, зокрема, кілька моментів, що перевіряють знання нового українського правопису. Також, порівняно з минулими роками, щоб перевірити себе оприлюднення тексту диктанту не потрібно чекати декілька днів, а всього лише 15 хвилин.

Цьогорічний диктант зі символічною тематикою – про інформацію та традиції, що єднають українську родину у всіх куточках планети та українців усіх часів і поколінь, згуртував сьогодні представників України, незалежно від віку, статі, соціального стану та сфери діяльності, географічної локації.

До написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Від бересту – до «цифри» долучилися і працівники Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, щоб перевірити свою грамотність та вкотре віддати шану красі й неповторності рідної української мови.

Всеукраїнський радіодиктант традиційно звучить на Українському радіо до Дня української писемності та мови, який відзначатимуть 9 листопада. Акція стартувала в 2000 році. Відтоді щороку кожен українець може взяти участь в акції та перевірити рівень власної мовної культури.

Прочитано 102 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version