Сайт газеты

Среда, 13 ноября 2019 12:06

Повернулися з медалями

Автор: 

Глухівчани стали переможцями чемпіонату з боксу в Сумах

  Збірну Глухова на відкритому чемпіонаті Сум з боксу представляли спортсмени військово-патріотичного клубу «Мужність» під керівництвом Олександра Воловика та Андрія Мовчана. За результатами двох днів змагань чемпіонами стали Максим Павлик, Богдан Рева, Нікіта Суглобов, Артем Цибаровський; Денис Болбот – срібний призер.
  Чемпіонат пройшов у спорткомплексі «Авангард». На змагання з’їхалось більше 100 учасників з Сум, Глухова, Лебедина, Охтирки, Шостки, Ромен, Тростянця, Боромлі та Чернігова. На офіційному відкритті були присутні президент Сумської обласної федерації боксу Олег Бояринцев, її виконавчий директор Юрій Шкромада та секретар Сергій Лисенко й інші поважні гості.

За інформацією клубу «Мужність»

Прочитано 66 раз Последнее изменение Среда, 13 ноября 2019 05:47

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version