Сайт газеты

Четверг, 28 ноября 2019 17:37

Голи забито

Автор 
Кращі з кращих. На сцені вітали футболістів, які виклались на всі сто у цьому сезоні Кращі з кращих. На сцені вітали футболістів, які виклались на всі сто у цьому сезоні

На Глухівщині підвели підсумки футбольного сезону та привітали ФК «Велетень» з третім місцем у Чемпіонаті області (ФОТО)

  У районному будинку культури урочисто підвели підсумки відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу, в якому взяли участь 11 команд. Чемпіоном Глухівського району стала команда «Дружба» села Соснівки, друге місце посіла команда «Кварцит» з Банич, третіми стали футболісти команди «Діброва» з Дубович Кролевецького району.
  – Нам є над чим працювати. У цьому році з’явилась нова футбольна команда «Велес» у Горілому, але дві дуже сильні команди взагалі не вийшли у сезон – «Мічуринець» з Шевченково та «Червоне» з Есмані. Хотілося б звернутися до районної влади: є багато сіл у районі, де не розвивається цей вид спорту, але є люди, які хочуть грати. Їх потрібно підтримати, – сказав зі сцени голова федерації футболу Глухівського району Олександр Вайло.
  Він поінформував, що у наступному році відбудеться конференція, де будуть обирати нового голову федерації, тож закликав бажаючих подавати свої кандидатури.
  На святі вручили нагороди футболістам, які відзначились у цьому сезоні. Так, кращим воротарем турніру визначено Олексія Покутнього, кращим захисником став Андрій Антоненко («Дружба», Соснівка). Кращим півзахисников став футболіст команди «Діброва» з Дубович Сергій Шило. Артем Безуглий став кращим нападником та бомбардиром, а Артем Костюченко – кращим гравцем районного чемпіонату («Кварцит», Баничі). Олексія Следюка названо кращим суддею.
  Нагадаємо, футбольний сезон у районі розпочався у квітні супер-кубком Глухівського району, де перемогу здобула команда «Велетень-2». Потім був ще весняний кубок, де переможцями стали соснівські футболісти «Дружби». А завершальним акордом став двотижневий турнір осіннього кубку, в якому перемогу здобула шалигинська «Чайка».
  Зі сцени також вітали футболістів словами вдячності, медалями, кубками Шалигинський селищний голова Юрій Матвієнко, Баницький сільський голова Сергій Баклан, заступник голови Глухівської райдержадміністрації Олексій Савицький, заступник голови Федерації футболу Глухівщини, заслужений працівник фізичної культури України Борис Москаленко.
  Також гучними оваціями, емоційними викриками, медалями та кубками вітали на сцені бронзового призера Чемпіонату області з футболу ФК ТОВ «Велетень».
  – Скажу, що «Велетень» міг би бути і першим, тому що усіх своїх конкурентів команда обіграла, декілька чудових матчів бачив особисто. Красиву гру показали у матчі, де обіграли команду «LS Groupe». Голи просто фантастичні, це потрібно показувати на таких телеканалах, як «Футбол-2», – сказав голова федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович.
  – Сьогодні небагато людей у цьому залі, але це люди , які люблять активне життя. Я жінка, але не просто фінансую команду «Велетень», я її люблю, люблю футбол, вболіваю за збірну України, тож наше товариство буде підтримувати футбол і надалі, – сказала зі сцени президент ФК ТОВ «Велетень» Надія Вайло.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 100 раз Последнее изменение Четверг, 28 ноября 2019 17:39

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version