Сайт газеты

Среда, 04 декабря 2019 11:45

Кращий в області

Автор: 

Кращим студентом року на Сумщині став студент Глухівського національного педагогічного університету

  22-річний студент ГНПУ Сергій Бутко, який навчається на 2 курсі факультету технологічної та професійної освіти, став переможцем обласного конкурсу «Студент року-2019». З-поміж 5 представників вишів Сумщини (ГНПУ, СумДУ, СумДПУ ім. А. Макаренка, СНАУ та Сумської філії ХНУВС) журі віддало йому головний титул та грошовий сертифікат на 5 тисяч гривень.
  Як розповідає хлопець, до участі в цьому престижному конкурсі його ніхто не змушував, – це була власна ініціатива. Більше того – готувався не просто взяти участь, а хотів перемогти. У цьому Сергію допомагала університетська команда молодіжного центру. Уся підготовка відбувалась за щільним графіком за тиждень до конкурсу, навіть просив офіційного звільнення з пар, аби встигнути відзняти презентаційний ролик. Крім цього, було ще два завдання: участь в інтелектуальному випробуванні і конкурс талантів. Хлопець каже, що останнє завдання для нього було найпростішим, бо має хист до вокалу, тож виконав пісню Артема Пивоварова «Моя ніч».
  – Сидіти в гуртожитку – це не про мене, навіть не можу витрачати години на комп’ютерну гру, як це цілими днями вміють робити інші хлопці. Чим тільки не займався: і бокс люблю, і на ушу ходив. Зараз є тільки час на волейбол, футбол та вчуся грати на гітарі. Також постійно зависаю у рідному молодіжному центрі, – розповідає Сергій.
  Окрім цього, йому вдається ще й бути відмінником та брати участь у міських заходах на сцені МПК. Сам хлопець родом з села Гудими Роменського району. Після 9 класу вступив на навчання у ППК ГНПУ, потім – до Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
  Дата всеукраїнського етапу цього конкурсу поки не визначена, але талановитий студент уже морально готовий на вищому рівні представити область.
  До речі, у конкурсі обирали переможців у декількох номінаціях. Так, представниця факультету дошкільної освіти ГНПУ Анна Кривонос стала кращою студенткою-спортсменкою, а Олена Цигикал, яка навчається на факультеті філології та історії, здобула титул кращого танцюриста.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 290 раз Последнее изменение Среда, 04 декабря 2019 12:23

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version