Сайт газеты

Вторник, 24 декабря 2019 10:36

Оновились

Автор 
Нова панорама.  Банк Терещенків відкрився Нова панорама. Банк Терещенків відкрився

У центрі Глухова зрізали старі туї

  Багатьох глухівчан зачепило, що у центрі міста по вул.Шевченка біля приміщення колишнього банку Терещенків зрізали шість туй. Містяни завжди трепетно ставилися до будь-яких змін, тому і цього разу засумнівалися у необхідності позбавлятися зелених насаджень. Звернулись у редакцію.
  Як прокоментував завідувач відділу охорони та реставрації пам’яток архітектури Національного заповідника «Глухів» Сергій Голіков, рослини зрізали на прохання заповідника. Справа в тому, що кипарисовим уже більше 20 років, вони давно переросли дозволений вік і заважали не лише пішоходам, а й даній пам’ятці архітектури місцевого значення. Адже туї дуже розрослися, блокувався доступ повітря, створювали затінок, що могло спричинити руйнування приміщення. Ще навесні їх долю вирішувала комісія, був запрошений еколог з Сум, який підтвердив необхідність позбутися туй.
  Що буде на місці цих рослин, поки не вирішили. Найкраще підходять вічнозелені кущі, які легко формувати.

Аліна Степанова, «НЕДЕЛЯ»

Прочитано 123 раз

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version