Сайт газеты

Вторник, 31 декабря 2019 14:24

Курс на укрупнення

Автор 

У Путивлі хочуть створити єдину громаду на район

  Путивльська міськрада виступила з ініціативою утворити єдину громаду в межах району. Більшість сільських рад підтримали рішення. У зв’язку з цим на минулому тижні в районному будинку культури провели громадські слухання, у яких взяли участь понад 300 жителів. «Присутні майже одноголосно (1 утримався) підтримали звернення до Кабінету Міністрів про утворення єдиної громади на базі Путивльської міської ОТГ, перші вибори до якої відбудуться 29 грудня», – повідомив у фейсбуці голова Путивльської райради Євген Южаков.
  За всіма прогнозами, очікуються повторні вибори в жовтні 2020 року в громади, округи і в регіони (колишні області). До цього часу Кабмін повинен вирішити, скільки ОТГ буде на території Путивльського району.
  Таке переформатування викликане тим, що уряд робить аналіз уже утворених громад з метою подальшого укрупнення. За попередніми оцінками до неперспективних може потрапити і Новослобідська ОТГ, що вже діє на території Путивльщини.

Аліна Степанова, «НЕДЕЛЯ»

Прочитано 359 раз Последнее изменение Вторник, 31 декабря 2019 15:10

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version