Документ без названия
Різдвяна декорація. У Глухові діти роздивляються вертеп, встановлений у сквері Шевченка Різдвяна декорація. У Глухові діти роздивляються вертеп, встановлений у сквері Шевченка

Преславне Різдво

Автор  Вторник, 07 января 2020

Керуючий Конотопсько-Глухівською єпархією УПЦ архієпископ Роман традиційно звернувся до священників, насельників монастирів та всіх мирян з Різдвяним посланням

  Возлюблені о Господі досточтимі пастирі, всечесні іноки та інокині, боголюбиві миряни – браття і сестри во Христі! Сердечно поздоровляю вас зі святом миру і Божої любові – Різдвом нашого Господа і Спасителя Іісуса Христа!
  Свята наша Церква словами церковних піснеспівів закликає всіх нас у духовній радості вознести молитовну хвалу Господу і Спасителю, бо ми нині світло святкуємо Його преславне Різдво.
  Великий вчитель Церкви святий Іоан Златоуст говорить, що: «...день Різдва Христового є важливіший з усіх свят, мати всіх свят, початок і основа їх… Бо до чого праотці так прагнули, що пророки пророчили, що праведники бажали бачити, – все це звершилось в день Різдва Христового: Бог явився на землі во плоті і вселився поміж людей».
  Проходять століття, покоління змінюються одне за одним, але кожного року свята Церква незмінно сповіщає людству благу звістку про пришестя у світ Спасителя Бога.
  У різдвяній пісні ангелів ми чуємо про те, що Бог дарує живим на землі Свій мир – почуття сердечного спокою і внутрішньої тиші, примирення з Господом, з совістю, з ближніми. Тільки в такому мирному настрої духу можем ми звершувати достойне служіння Творцю. Ось чому ворог роду людського і шукає все нові і нові можливості позбавити нас Божественного миру, виступаючи проти Святої Церкви, створюючи розділення і розколи. Наш священний обов’язок зберігати ладність між собою, усердно молитися про єдність Святого Православія, ділом і словом являти приклад братолюбія, взаємної поваги і підтримки, бути вірними чадами Матері нашої Церкви.
  Ми з вдячністю Богу споглядаємо на 2019 рік, що пройшов, і з молитвою та надією дивимося в прийдешній 2020. Милістю Божою в минулому році міста нашої єпархії відвідали православні святині: Чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця», частички святих мощей Георгія Побідоносця та священомученика Харалампія. Літом пройшов загальноєпархіальний дитячий табір «Духовне джерело», де відпочили 150 дітей. У селі Перемога на Глухівщині і в ямпільській Чуйківці будуються нові храми замість тих, що згоріли. Уже втретє на високому рівні пройшов фестиваль «Божий Дар». Будемо ж дякувати Богові за Його безмежну милість до нас усіх, за укріплення в вірі на шляху до спасіння. Просимо та водночас і дякуємо Богові, що розпочався рух щодо припинення війни на Сході нашої держави і встановлення миру, щоб не лилася кров та сльози, а була радість і благодать.
  Возлюблені о Господі пастирі, чесне іночество, благочестиві миряни, усі вірні чада Церкви Православної! Від усього серця вітаю вас з великим і радісним святом Різдва Христового та з прийдешнім новоліттям. Молю Бога за Його всещедру допомогу в житті вашому, у трудах ваших, у щирому виконанні вами заповідей Господніх. По велінню наших віруючих сердець вознесемо нині Господу Іісусу Христу, Спасителю нашому, гарячі молитви, щоби новий рік був для України періодом миру та спокою. Боже благословіння нехай перебуває на сім’ях ваших, на трудах і молитві і на всякій добрій справі вашій.

Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський

Прочитано 127 раз Последнее изменение Вторник, 07 января 2020

  • Популярные
    новости


  • Последние
    новости

covi8 300x228