Сайт газеты

Пятница, 17 января 2020 15:27

На гастролях

Автор 
«Подорож у смарагдове місто». Головні герої казки закохали в себе глядачів «Подорож у смарагдове місто». Головні герої казки закохали в себе глядачів

Ямпільська команда КВН «Гарні діти» здійснила різдвяний тур містами Сумщини

  Поки школярі відпочивали на новорічних канікулах, ямпільська команда КВН «Гарні діти» невпинно працювала, завойовуючи все нових шанувальників у різдвяному турне.
  Вони вже втретє приїжджають з казкою до Глухова, але кожного разу – це нові яскраві емоції, бо артисти мають свій власний стиль. Ямпільських акторів у нас не лише добре знають, а й з нетерпінням чекають. Доказ цьому – повна зала глядачів.
  – Я була на їхній виставі в минулому році, тому тільки побачила свіжу афішу, одразу розіслала рідним, зібрала дітей, бо пропустити таке не хотілось. І не помилилася: як у попередні роки – красиві костюми, діти прекрасно грають, співають, танцюють! Сучасні пісні переробили за змістом казки, усе в ногу з часом. Хочеться, щоб щось подібне було і в Глухові, – ділиться враженнями глядачка Олена Юрченко.
  Гастрольний графік у команди – насичений. «Подорож у Смарагдове місто» готували два місяці. Сценарій розробляла керівник студії Марина Баннік. Вона ж і писала нові тексти до відомих хітів, які так сподобалися глядачам. Упродовж цілого року «Гарні діти» беруть участь у різних конкурсах. Один із найголовніших – фестиваль «Жарптиця», що проходить в Одесі. Особливою гордістю є «Усмішка Полісся», який успішна команда привезла у Ямпіль та Глухів.
  Займаються діти в гуртку при Ямпільському районному ЦДЮТ. Колектив складає 20 чоловік, зараз це учні 5-11 класів місцевих шкіл, є охочі навіть з Дружби, Свеси. Цього року долучилося 11 новачків. Щоб потрапити до команди, вони проходили кастинг. Усе як у дорослому зірковому житті.
  – Для дітей – це гарний шанс розвивати свої таланти, стати більш відкритими, впевненими в собі. Для цього створені всі умови. Нам поталанило, що народний депутат Андрій Деркач як глядач закохався в юних артистів і став опікуватись колективом. Завдяки його підтримці багато подорожуємо, маємо змогу шити яскраві костюми, готувати достойні мюзикли, виступати по всій Україні. При цьому батьки не витрачають ані копійки, – ділиться Марина Баннік.
  Мама однієї з юних акторок Ангеліни Кульши, яка зіграла добру фею, завжди намагається подорожувати разом з командою. До Глухова вона теж супроводжувала «Гарних дітей».
  – Донечка вже сім років у команді, яка стала нашою другою родиною. Дякую талановитим педагогам, котрі вболівають за дітей, завжди допомагають. Я задоволена, що донька творчо розвивається, це корисно та круто, – розповідає Алла Кульша.
  Капітан команди – десятикласник Андрій Лисенко. Він займається в студії шість років. У цьому мюзиклі виконує одну з головних ролей – Лева-боягуза. Та, на відміну від героя, у житті хлопець навчився боротися зі своїми страхами, зокрема, перед виходом на сцену.
  – Кожний актор, звісно, хвилюється, навіть, якщо він дуже досвідчений. Але коли вже вийшов, у голові щось переключається, і ти просто стаєш собою, – ділиться хлопець.
  Дитяча студія стала поштовхом для багатьох випускників. Серед них є ті, які надалі присвятили своє життя сцені, вступили вчитися на акторів, режисерів. Наприклад, з «Гарних дітей» починала акторську кар’єру відома у Глухові співачка й аніматор Тетяна Ланіна.
  З яскравим мюзиклом ямпільчани побували у справжньому турне: буквально за тиждень вони виступили в рідному селищі, Глухові, Путивлі, Степному, Дружбі, Кролевці, С-Буді. Завдячуючи підтримці народного депутата А. Деркача, безкоштовно насолодитись виставою та інтерактивними іграми змогли більше тисячі дітей.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 97 раз Последнее изменение Суббота, 18 января 2020 11:49

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version