Сайт газеты

Четверг, 23 января 2020 14:05

У списках

Автор: 

Глухівську лікарню офіційно затвердили опорним закладом госпітального округу

  Глухівська центральна районна лікарня увійшла до переліку опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах на період до 2023 року. Даний список офіційно затвердив цього тижня Кабінет Міністрів України.
  Окрім Глухівської, опорними стануть ще шість закладів: обласна клінічна та центральна міська клінічна лікарні в Сумах, а також Охтирська, Роменська, Шосткинська та Конотопська ЦРЛ.
  Ці заклади відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня. Вважається, що дістатись до них можна за 1 годину.
  Нагадаємо, зараз Глухівська ЦРЛ перебуває у стані перетворення на комунальне некомерційне підприємство «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради.

Прочитано 192 раз Последнее изменение Четверг, 23 января 2020 02:17

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version