Сайт газеты

Вторник, 04 февраля 2020 20:32

Чи буде існувати Ямпільська ЦРЛ після 1 квітня?

Автор 

На Сумщині у Ямполі зібралось народне віче. Людей заспокоїли обіцянками зберегти районну лікарню. (ФОТО)

  Сьогодні у Ямполі біля райдержадміністрації, зібралися представники мешканців всього району.
  Вони жадали почути від можновладців конкретні відповіді на конкретні запитання: «Чи буде існувати Ямпільська ЦРЛ після 1 квітня?», «В якому вигляді?». І, зрозуміло, красномовніше за все говорили про наміри демонстрантів від руки написані плакати, що свідчило не тільки про відсутність замовництва з будь якого боку, а й про налаштованість ямпільчан вжити крайніх заходів, якщо їх не почують.
  Голова профспілки лікарні Ольга Батрак повідомила присутнім, що всі медики написали заяви про звільнення з посад з 1 квітня.
  Наразі, головний лікар Вадим Бойчунь, разом з головою районної ради Ольгою Губар та народним депутатом Андрієм Деркачем знаходяться в Кабінеті Міністрів з метою врегулювати питання збереження основних функцій Ямпільської ЦРЛ.
  Деякий час людей вгамовували кілька районних депутатів. Це мало допомагало. Мітингуючі вимагали «на килим» начальство. Почався стихійний збір підписів ямпільчан під петицією до Президента, з проханням зберегти у прикордонному районі лікарню.
  І вже коли найагресивніше налаштовані мітингувальники рушили до сходинок адміністрації, до народу вийшли Ірина Панченко, голова Ямпільської РДА, та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Дмитро Кравцов .
  Ініціативну групу запросили до кабінету очільниці району. Всі інші, без особового запрошення, самостійно зайняли залу рад.
  І Дмитро Кравцов, і Ірина Панченко добру годину роз’яснювали «ініціативникам» окремі положення медреформи, що запровадиться з Дня сміху. Зоспокоювали, мовляв, всі спеціалісти медики залишаться на своїх місцях.
  Скоротять техперсонал, згідно потреб, та спеціалістів глибоко-похилого віку. Про те, що дороги, а точніше - їх відсутність, зводять нанівець саму медреформу, і ставлять ямпільчан у безвихідь, обласний головний лікар прагнув навіть не згадувати. Посилався на участь дорожнього керівництва у госпітальних радах і т.д.
  До зали засідань ради ініціативну групу, керівництво району та обласного управління охорони здоров’я покликало гучне тупотіння сотень ніг.
  Тут уже, у більш спокійній обстановці, відбулось цивілізоване вислуховування обобічних претензій, скарг, пояснень. Лікарні бути. В якому вигляді і з яким добором надання медичної допомоги – побачимо.
  На жаль, як показує практика, на «глас» народу влада відповідає або повною відсутністю реакції, або ігноруванням, або ж дикими порадами, на кшталт «…продайте собаку».

pivnich.news

 
Прочитано 570 раз Последнее изменение Вторник, 04 февраля 2020 20:39

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version