Документ без названия

Відрядження на пожежу

Автор  Среда, 08 апреля 2020

Глухівські рятувальники відправились на гасіння пожежі, яка поширилась з Чорнобильської зони відчуження

  П’ятеро чоловік особового складу ДПРЧ-19 на новому автомобілі МАЗ виїхали вночі 6 квітня на Житомирщину. Як сказав телефоном начальник Глухівського районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області Дмитро Гончаров, разом з ними також відправились і рятувальники з Шосткинського та Конотопського районів. Такий наказ надійшов від начальника ДСНС у Сумській області. Земляки працюють у районах, куди вже поширилась пожежа з Чорнобильської зони відчуження. Зокрема, вони займаються ліквідацією загорання у лісових масивах.
  Нагадаємо, 4 квітня в зоні відчуження ЧАЕС пожежа охопила площу понад 100 га. Станом на 7 квітня роботи з гасіння ще тривали, залучена навіть авіація, яка скидає воду в осередки. Скільки часу глухівським рятувальникам доведеться перебувати на завданні – невідомо, усе залежить від ситуації.
  Що стосується сьогоднішнього життя місцевих вогнеборців, то вони – без перебільшення – живуть на роботі, бо людей не вистачає. Частина з них несе службу на санітарно-карантинних постах на в’їздах у Глухів, на КПП «Бачівськ», інші щодня виїжджають на виклики. Як зазначає Д. Гончаров, у цьому сезоні дуже зросла кількість загорянь, пов’язаних зі спалюванням сухої рослинності.
  – Буває таке, що за годину нам надходить 7 викликів. Коли черговий караул їде на пожежі, я викликаю на службу тих, хто в резерві, бо в цей час може трапитись загоряння ще десь. Тому і виходить так, що зараз ми з колегами живемо на службі, – коментує він.
  Пожежні вкотре просять мешканців міста та району не забувати про те, що наслідки від спалювання сухої трави можуть бути неочікувані: згорить і дача, і сарай, і хата…

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 359 раз

  • Популярные
    новости


  • Последние
    новости

covi8 300x228