Документ без названия
Пожежу приборкали. Але вогонь встиг знищити дах Пожежу приборкали. Але вогонь встиг знищити дах

Спалахнуло на очах

Автор  Воскресенье, 12 апреля 2020

У Глухові горіло два житлові будинки

  Пожежа трапилась 6 квітня після 11.00 на вул. Кульбаки. 82-річна Євдокія Степанівна Ільченко була на вулиці, коли сусіди сказали, що з-за її будинку валить дим. Коли пенсіонерка забігла у двір, то обомліла: там горіла господарча споруда. Вогонь швидко ширився. У цей час у своєму будинку, який знаходився на цьому ж подвір’ї, була її невістка Тереза Терещенко з малолітнім сином. Хлопчик побачив у вікно вогонь, жінка вибігла на вулицю з дитиною, прихопивши документи.
  – Я кинулася через сусідній двір на город, хотіла включити воду і зі шлангу поливати пожежу, та виявилось, що вона перекрита. Чоловік звечора закрив кран, бо думав, що буде заморозок. Так як наш будинок від свекрушиного стоїть за півтора метри, то на очах вогонь перекинувся на нього, – розповідає Тереза Терещенко.
  На гасіння великої пожежі прибуло 4 машини ДПРЧ-19. Як повідомив начальник Глухівського районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області Дмитро Гончаров, стільки автоцистерн задіяли для того, щоб забезпечити безперебійне постачання води з гідранта, який знаходився в районі лікарні. Пожежним знадобилось півтори години, щоб ліквідувати загорання.
  У Євдокії Степанівни повністю згоріли дах будинку, вікна, обвалилась стеля. Жити там на даний момент неможливо.
  У будинку сина обгорів дах веранди, пошкодились вікна. Тільки завдяки злагодженій роботі пожежних вдалось відбити будинок від вогню.
  Прийшовши трохи до тями після стресу, господарі взялись ліквідовувати завали. Підтримати прибули друзі, куми, родичі, знайомі. Допомогу надали Надія Вайло та Володимир Гриб.
  У будинку Терещенків полагодили дах. А от у Євдокії Степанівни відновити все так швидко не вдасться. На даху потрібно частково замінювати стропильну систему, повністю робити перекриття. За попередніми підрахунками, тільки на це приблизно треба близько 25 тис. грн. На решту робіт всередині також необхідні чималі гроші. Сім’я, що може, то робить своїми силами. На допомогу підключились рідні та друзі. На картку в перший день надійшло 7 тис. грн.
  Кожен може також долучитись до цієї справи і допомогти погорільцям. Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку: 5168 7427 3128 9645 (Тереза Василівна Терещенко).
  Причина пожежі встановлюється.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 408 раз Последнее изменение Воскресенье, 12 апреля 2020

  • Популярные
    новости


  • Последние
    новости

covi8 300x228