Документ без названия
На згарищі.  Прибирають наслідки пожежі На згарищі. Прибирають наслідки пожежі

Полум'я сягало неба

Автор  Четверг, 16 апреля 2020

У Глухові та районі кожен день горить суха трава, а на вулиці Есманський шлях палали сараї

  Пожежа спалахнула близько десятої вечора 13 квітня. Як повідомив журналістам очевидець Микола Іванович, який проживає неподалік, полум’я було дуже велике. За словами чоловіка, швидше за все, це був навмисний або випадковий підпал, так як електроенергія не була підведена до споруд. Саме там досить часто збиралась молодь, щоб запалити цигарку, а також любителі випити чарку в тихому місці. Жителі прилеглих будинків часто відганяли охочих усамітнитись. Але після пліток про глухівського маніяка в темний прохід стали боятись іти.
  Вогонь швидко розповсюджувався, міг перекинутися на чагарники, які іноді прибирали або працівники «Зеленбуду», або самі мешканці під керівництвом голови вуличного комітету Галини Борисівни. Поряд лежала і купа дров котельні, яка розташована неподалік.
  Пожежним знадобилось близько трьох годин, щоб повністю ліквідувати загоряння. Вогонь знищив ряд сараїв, а разом з ними – господарчі речі, які там зберігались.
  Миколі Івановичу особливо шкода власницю однієї зі споруд, яка збирала макулатуру, здавала її та цими грошима поповнювала свій бюджет.
  – Для того, щоб у майбутньому уникнути таких випадків, потрібно завчасно прибирати від сухостою території, а також позбавити можливості курців там палити. – говорить глухівчанин.
  Крім цього, місцеві рятувальники щодня продовжують боротись з пожежами, які виникають через підпал сухої рослинності. Як повідомили в ДПРЧ-19, за останні три дні у них було 8 таких виїздів.
  За даними ДСНС у Сумській області, лише з початку року виникло 446 масштабних пожеж. Вогонь уже пройшов більше 150 гектарів землі, знищуючи все живе на своєму шляху на полях, луках, у лісах та інших насадженнях.
  У 99 % основна причина цих пожеж – людський фактор! Громадяни або свідомо випалюють сухостій, або нехтують правилами пожежної безпеки. Рятувальники закликають кожного жителя бути відповідальним! У даний період суха рослинність спалахує від найменшої іскри, і пожежа може поширитись на великі території, знищуючи абсолютно все на своєму шляху.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Прочитано 232 раз Последнее изменение Четверг, 16 апреля 2020

  • Популярные
    новости


  • Последние
    новости

covi8 300x228