Документ без названия

Раз на рік і палка стріляє

Автор  Воскресенье, 03 мая 2020

Глухзівський тепловий район за свій рахунок ліквідовує наслідки пожежі, що сталася через полум’я з труби котельні

  Минулого тижня в гуртожитку на вулиці Ціолковського, 3 сталася пожежа в одній з кімнат на четвертому поверсі. Мешканці дякують Богові, що це відбулося о пів на восьму вечора, коли люди ще не спали й змогли вчасно помітити загорання.
  На щастя, пожежу вдалося швидко приборкати, тому обгоріло лише приміщення підсобки. Тут ніхто не жив, але одна з сімей зберігала свої речі. Люди впевнені, що виною всьому – котельня, яка розташована у дворі гуртожитку. Мешканці не раз бачили, як з труби разом із димом вилітали іскри. Так було і того вечора. А при сильному вітрі вони запросто могли спровокувати загорання.
  Хоч наразі з цього приводу йде слідство і остаточна вина теплового району не доведена, начальник підприємства Микола Колоша погодився відшкодувати наслідки загорання. У підсобці роблять ремонт працівники КП. Вони замінили на металопластикове вікно, очистили стіни та стелю, зараз штукатурять.
  Добре те, що добре скінчилося, однак для Глухова така проблема не нова. Містяни не раз ділилися в соцмережах фото та навіть відео моментів, коли з інших котелень фугувало полум’я з труб.
  Микола Колоша факти заперечувати не став, але пояснив це особливістю використання твердого палива. Воно може мати велику смолистість.
  Але від використання таких «альтернативних» видів палива Глухівський тепловий район планує відмовлятися вже наступного року. Усі 9 котелень, які використовували його цього сезону, перейдуть на газ. Причиною тому є збільшення вартості твердого палива.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 332 раз

  • Популярные
    новости


  • Последние
    новости

covi8 300x228