Сайт газеты

Вторник, 05 мая 2020 13:00

Новий випадок

Автор: 

У працівниці пункту обміну валют у Глухові виявили коронавірус

Третій випадок коронавірусної інфекції у Глухові підтвердили ПЛР-дослідження сьогодні. Імовірно, 28-річна жінка підхопила захворювання від гостей, що приїжджали до неї з Києва. Потім у неї з’явилися грипоподібні симптоми, вона зв’язалася зі своїм сімейним лікарем. Було вирішено направити аналізи до лабораторії в Сумах.

У чоловіка, з яким проживає глухівчанка, теж з’явилися перші симптоми. Він чекає на результати аналізів. Відомо, що чоловік офіційно безробітній, жінка працює в одному з пунктів обміну валют у Глухові. Наразі обоє перебувають на самоізоляції, бо мають неважкий перебіг хвороби. Епідеміологи визначають коло контактних осіб.

Нагадаємо, раніше було підтверджено коронавірусну інфекцію у 26-річного глухівчанина, який повернувся з Києва та його дідуся. Останнього разом із дружиною госпіталізували до Шосткинської ЦРЛ. Вона чекає результатів ПЛР-дослідження.

Прочитано 775 раз Последнее изменение Вторник, 05 мая 2020 13:05

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version