Сайт газеты

Пятница, 22 мая 2020 08:53

Джерело любові

Автор:  Олена Юденич
Сім`я патронатного вихователя. Родина Бондаренків має 5 власних дітей. Мама Олена Леонідівна стала патронатним вихователем, її чоловік Олег Григорович – помічником. На даний час у них вже майже три місяці проживає 2-річна дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Рідна мама має пів року на те, щоб скористатись цією допомогою і привести в порядок життя і побут Сім`я патронатного вихователя. Родина Бондаренків має 5 власних дітей. Мама Олена Леонідівна стала патронатним вихователем, її чоловік Олег Григорович – помічником. На даний час у них вже майже три місяці проживає 2-річна дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Рідна мама має пів року на те, щоб скористатись цією допомогою і привести в порядок життя і побут

У Глухові успішно функціонує п’ять сімей, у яких підростають тринадцять прийомних дітей

  Сім’я – джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна та дружна українська родина, у якій звучить сміх малечі, панує злагода і мир – запорука сильної та успішної держави.
  Прийняти дитину в сім’ю, виховати її як свою – це важливий крок. І саме такі родини повинні відчувати постійну підтримку влади. Нині у Глухові успішно функціонує п’ять сімей, у яких підростають тринадцять прийомних дітей. Також у місті на професійних засадах діє родина патронатних вихователів, яка опікується малечею з сімей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.
  15 травня, у Міжнародний день сім’ї, секретар міської ради Юрій Бурлака з працівниками служби у справах дітей та відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді завітали до цих родин, щоб висловити слова вдячності батькам за тепло та турботу, з якою вони виховують прийомних синів та дочок, за їх мудрість і щедру душу та побажати маленьким глухівчанам здоров’я й нових відкриттів, а дорослим – гордості за своїх малюків.
  А щоб дозвілля під час карантину було веселішим – підсолодили його смаколиками.

Олена Юденич

Прочитано 412 раз Последнее изменение Пятница, 22 мая 2020 08:57

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version