Сайт газеты

Пятница, 22 мая 2020 13:10

Добув транспорт

Автор: 

У Глухові молодик обікрав будинок

  Жінка, яка за дорученням власників наглядала за будинком, почула підозрілі звуки і запідозрила, що до приміщення заліз злодій. Вона повідомила про це на лінію «102». Оперативники встановили, що невідомий візитер, зірвавши замок на вхідних дверях, забрав новеньку машинку для стрижки волосся та моторолер. За півгодини вдалось затримати молодого чоловіка, що мав при собі викрадений транспортний засіб.
  Порушником виявився 25-річний житель сусіднього райцентру, котрий приїхав до нашого міста у справах. Слідчі відкрили одразу два кримінальні провадження: за крадіжку та проникнення в житло, розпочали досудове слідство.
  Поліція перевіряє чоловіка на причетність до інших аналогічних злочинів, скоєних на території Глухівщини.

Прочитано 632 раз Последнее изменение Пятница, 22 мая 2020 13:12

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version