Сайт газеты

Среда, 31 мая 2017 12:23

Глухів у кадрі

Автор 

Редактор інтернет-видання «The Sumy Post» Максим Едель запросив місцевих журналістів, владу та громадських активістів сісти за круглий стіл

  На черговому засіданні Дискус-клубу у реальному часі впродовж однієї години запрошені з’ясовували, чи існує у місті конфлікт між мером і ЗМІ, цензура, політичні репресії, обговорювали причини позову М. Терещенка на газету «Неделя» та закриття «Народної трибуни». Бо про це вже говорять не тільки у Глухові, а у всій Сумщині. Глухів наводять як негативний приклад, де влада відмовляється співпрацювати з журналістами та опозицією.
  Чи є шляхи вирішення конфлікту? Чи можна налагодити стосунки цивілізовано? Погодилися на участь у проекті депутати міськради Алла Рябуха і Лариса Громак, головний редактор «Недели» Оксана Коваленко, юрист Олександр Осьмаков, громадські активісти Олег Лата, Сергій Яворський та депутат облради, голова асоціації регіональних ЗМІ Наталія Калініченко.
  На жаль, перші особи міської ради проігнорували запрошення незалежного журналіста, на дискусію завітав лише юрист відділу освіти Руслан Павленко.
  Жвава активна розмова уже зібрала чимало відгуків у соцмережах. Глядачі висловили подив від того, наскільки цікаво, відверто та впевнено висловлюють свої думки в таких маленьких містечка, як Глухів. Для когось щиросердечні розмови пролили світло на події, що відбуваються у місті.
  За словами головного редактора «Недели» Оксани Коваленко, перше, що має зробити мер міста Мішель Терещенко, це дати інтерв’ю місцевим журналістам.

Аліна Степанова, НЕДЕЛЯ

Прочитано 732 раз Последнее изменение Среда, 31 мая 2017 14:20

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version