Сайт газеты

Четверг, 23 ноября 2017 11:19

Глухівські артисти здобули призове місце на міжнародному фестивалі-конкурсі

Автор 
Ансамбль «Folk-світлиця» взяв третє місце у XX Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської творчості «Барви осені»

Цього року до традиційних «Барв осені» долучився ансамбль «Folk-світлиця» Молодіжного центру ГНПУ. У номінації народний вокал глухівські артисти стали дипломантами третього ступеню.

"Це був найміжнародніший двадцятий фестиваль "Барви осені". Я б сказав міжконтинентальний! Індія, Китай, Малі (Африка) та Україна. Півсотні номерів, в рази більше учасників з десятка навчальних закладів. Авторитетне журі на чолі з заслуженим діячем мистецтв. Коротше, все як треба! Ми вибороли приз, і це приємно, бо перед нами тільки НПУ Драгоманова та чудове тріо з Гран прі!" - пише на своїй сторінці у соціальній мережі керівник ансамблю Роман Дзекелев. 

Більше 50 номерів представили на сцені найталановитіші студенти різних вишів України. У цьому фестивалі також прийняли участь іноземці, що здобувають вищу освіту в нашій країні. Змагались у трьох жанрах: вокал, хореографія та художнє слово. Творчий конкурс пройшов у столиці на базі Європейського університету.

Прочитано 157 раз Последнее изменение Четверг, 23 ноября 2017 11:27

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version