Сайт газеты

Среда, 29 ноября 2017 12:05

Любов СИЛЬНІША «Градів»

Автор 

У Глухові побралась закохана пара військових 16 ОМПБ

  У неділю, 26 листопада, поклялись у вірності, любові та пообіцяли бути один з одним у щасті та горі глухівчанка Альона Бабич та полтавець Андрій Третяк. Ця радісна подія відбулася в чудовому залі Національного заповідника «Глухів». Саме там молодятам вручили свідоцтва про шлюб.  Познайомились вони у грудні 2016 року. Як згадує дівчина, майже одразу, як прийшла на службу до лав ЗСУ у 16 ОМПБ, вподобала Андрія. Почуття симпатії було взаємним. Уже через два місяці після знайомства вони почали зустрічатися. Своїх відносин від побратимів ніколи не приховували. Потім у складі 16 ОМПБ разом відправились на навчальні полігони.
  Пропозицію своїй коханій Андрій зробив уже в червні, коли пара якраз була в Глухові у відпустці. На міській стометрівці Андрій задав головне питання: «Альоно, чи будеш моєю дружиною?» Звідки не візьмись, з таксі заграла повільна музика, квіти, сльози щастя, здивовані такій несподіваній романтиці посеред буднього дня перехожі… Звичайно, дівчина відповіла «Так!»
  Після цього вони відправились у зону АТО оберігати спокій українців біля Кримського Луганської області.
  Нещодавно санінструктор медпункту, молодший сержант Альона Бабич на деякий час повернулась на пункт постійної дислокації у Глухів, а її наречений старший солдат Андрій Третяк залишився в АТО. Щоб зіграти весілля, Андрію надали 15-денну відпустку. Незабаром він знову відправиться до свого бату на «нуль».
  – Сімейний затишок плануємо будувати у Глухові. До кінця мого контракту залишилось 2 роки, а контракт Андрія закінчиться вже у лютому. Так що служба у Збройних силах для нас триває, – розповідає Альона Третяк.
  Як бачимо, життя продовжується. Хочеться, щоб такі радісні події відбувались щонайменш кожного місяця та завжди відбивались у стрічках новин. А молодій сім’ї Третяк бажаємо миру, спокою, любові та злагоди!

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 822 раз Последнее изменение Среда, 29 ноября 2017 12:44

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version