Сайт газеты

Среда, 27 декабря 2017 10:23

Фольк-мюзикл

Автор 
Було все. Дівчата і парубки гадали на суджених, співали пісні, танцювали та їли вареники Було все. Дівчата і парубки гадали на суджених, співали пісні, танцювали та їли вареники

Студенти ГНПУ показали, як молодь відривалась триста років тому

  На сцені РДК запалали зірки студентського активу ГНПУ. Організатором мюзиклу під назвою «Не всі вдома» виступив Молодіжний центр Глухівського педуніверситету. Режисерами стала пара відомих у Глухові ведучих Яна Махоня та Андрій Гурець.
  Відчувались уже відомі гоголівські мотиви «Вечорів на хуторі близь Диканьки», але сценаристи цього разу відвели їм роль другого плану, ніби фону. Основна ставка – зробити виставу сучасною та вплести в неї молодіжний гумор. Центральною сюжетною лінією мюзиклу стало кохання. Кожна пара зіграла різні життєві ситуації.
  – Ми не хотіли влаштовувати обрядові дії, а показати, що і триста, і сто років тому, і зараз молодь відривається так само весело, – розповідає автор сценарію Яна Махоня. – Наші персонажі не просто виразно говорили текст, це реально було і смішно, й іронічно!
  А головна задумка – задіяти якомога більше молоді. Врешті-решт зібралось 46 акторів! І під кожного знайшлась своя роль, яку підгледіли автори в українській літературі, в піснях, в анекдотах про кумів, сало та женихання.
  Вистава «Не всі вдома» вийшла легкою, глядач просто міг спокійно відпочити та насолодитись якісними жартами та динамічним змістом.

Марина Мекеда, НЕДЕЛЯ

Прочитано 249 раз Последнее изменение Вторник, 02 января 2018 11:24

Внешние ссылки предоставляются исключительно для справочных целей. Редакция газеты "Неделя" не несет ответственность за содержание внешних интернет-сайтов. Редакция может публиковать статьи в порядке обсуждения, не разделяя точку зрения автора. Использование в любой форме материалов, опубликованных в газете и на сайте, — с согласия редакции. Ссылка на газету при этом обязательна.

Top Desktop version